058 21 22 291

Startweekend 2019, burendag en kerkproeverij

Zaterdag 28 september Burendag

Burendag organiseren we samen met de verschillende wijkverenigingen rondom onze kerk.  In de kerk organiseren we een Open Dag waarbij iedereen de gelegenheid krijgt om tussen 10.00 en 13.00 uur de verbouwde kerkzaal te bezichtigen en natuurlijk ook de verschillende aanpassingen in de aangrenzende zalen. We hebben wat moois te laten zien! Er zullen rondleidingen zijn, er wordt op het orgel gespeeld  en natuurlijk bieden we de gasten en kopje koffie/thee met wat lekkers aan. Voor de kinderen is er een speciaal programma: buiten staat een springkussen en binnen kunnen de kinderen terecht voor het maken van een vriendschapsbandje, versieren van cupcakes of een kleurplaat.

 

Zondag 29 september Kerkproeverij

Is het idee achter de Burendag om mensen het gebouw te laten zien dan is het idee achter Kerkproeverij om mensen te laten "proeven" aan een kerkdienst. De dienst van deze dag zal een laagdrempelige dienst zijn met als thema "Vriendschap", een thema waar iedereen zo wel zijn of haar ervaringen bij heeft. De mannen van Grace zullen  een aantal liederen over Vriendschap zingen en ook de begeleiding van de samenzang voor hun rekening nemen. Anneke Plantinga neemt het kindermoment voor haar rekening en we zullen prikkelende uitspraken over Vriendschap vertonen. Na de dienst is er koffie/thee met wat lekkers er bij.....dat kan bij de Kerkproeverij natuurlijk niet missen! Het zal kortom een dienst worden waarbij mensen die lang niet naar de kerk zijn geweest of misschien nog wel nooit zich toch "thuis" zullen voelen. 

Terug naar het nieuwsoverzicht